Aktuálně

Od 1. únoru probíhá dvouměsíční Lymfodrenážní AKCE     1x Lymfoven 45 min. 290,- 10x Lymfoven 45 min. 2900,- 1x Lymfoven permanentka 2320,-     Více ...

  Vážení zákazníci, máte možnost si zakoupit.   Více ...

Slevy pro dárce krve VZP.   Dárci krve, kteří jsou pojištěni u VZP mají po předložení průkazu pojištěnce, zde ve studiu nárok na vrácení částky 1000 Kč,- od VZP pojišťovny. ...
Více ...
Lymfoven

Lymfoven
Otevírací doba

Pondělí9 - 19
Úterý9 - 19
Středa9 - 19
Čtvrtek9 - 19
Pátek9 - 19
Sobota9 - 14

Tel: 725 501 059

Manikúra. V SOUČASNÉ DOBĚ MANIKÚRU NEPROVÁDÍME - Manikúra P - Shine ceník V SOUČASNÉ DOBĚ P - SHINE NEPROVÁDÍME

 

 

P-Shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů.

Nehty jsou ošetřovány ...více speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň poškozené nehty. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti a dá nehtům potřebnou výživu a navrátí krásu a lesk.

 

P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

 

Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny a minerály. Procedura se používá zejména proti ...více...třepení a lámání nehtů.

 

Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine ...více...je ta správná volba. Již dvě až pět aplikací P-Shine v průběhu 2 - 3 měsíců, Vás zbaví veškerých problémů. Navíc nehty vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako po použití bezbarvého laku.

 

Jak často na P-Shine docházet?

 

Zprvopočátku je vhodné docházet na ošetření P-Shine k manikérce v období 15 - 18 dní.

Pro udržení výživných vlastností P-shinu se doporučuje aplikovat zhruba 1x do tří týdnů.

 

...více Regenerace P-Shine nehtů je vhodná i pro muže.

 

P-Shine není určen jen pro ženy. Také mužům poslední dobou stále více záleží na upraveném vzhledu rukou a P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty.

 

Důležitá informace:

Po domluvě můžete na P-Shine a ostatní manikérské ošetření uplatnit také slevu od VZP, která se běžně vztahuje  na všechny druhy masáží.

 

Ceník P - Shine.

 

Suchá manikúra 190,-
Manikúra  P - Shine 210,-


Zpět

DRA-GO DESIGN Copyright © 2007 - 2019