Aktuálně

LETNÍ PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽNÍ AKCE       Vážení zákazníci.   Lymfoven Vám pomůže od bolestí nohou, detoxikujte svůj organismus, vyhladí nevzhlednou p...
Více ...

Vážení zákazníci, máte možnost si zakoupit Dárkové poukázky, jak pro své blízké, tak i například jako benefitní odměnu pro své zaměstnance.   Dále je možnost pořídit permanentky ( m...
Více ...

Slevy pro dárce krve VZP.   Dárci krve, kteří jsou pojištěni u VZP mají po předložení průkazu pojištěnce, zde ve studiu nárok na vrácení částky 1000 Kč,- od VZP pojišťovny. ...
Více ...
Lymfoven

Lymfoven
Otevírací doba

Pondělí9 - 19
Úterý9 - 19
Středa9 - 19
Čtvrtek9 - 19
Pátek9 - 19
Sobota9 - 14

Tel: 725 501 059

Manikúra. V SOUČASNÉ DOBĚ MANIKÚRU NEPROVÁDÍME - Manikúra P - Shine ceník V SOUČASNÉ DOBĚ P - SHINE NEPROVÁDÍME

 

 

P-Shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů.

Nehty jsou ošetřovány ...více speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň poškozené nehty. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti a dá nehtům potřebnou výživu a navrátí krásu a lesk.

 

P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

 

Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny a minerály. Procedura se používá zejména proti ...více...třepení a lámání nehtů.

 

Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine ...více...je ta správná volba. Již dvě až pět aplikací P-Shine v průběhu 2 - 3 měsíců, Vás zbaví veškerých problémů. Navíc nehty vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako po použití bezbarvého laku.

 

Jak často na P-Shine docházet?

 

Zprvopočátku je vhodné docházet na ošetření P-Shine k manikérce v období 15 - 18 dní.

Pro udržení výživných vlastností P-shinu se doporučuje aplikovat zhruba 1x do tří týdnů.

 

...více Regenerace P-Shine nehtů je vhodná i pro muže.

 

P-Shine není určen jen pro ženy. Také mužům poslední dobou stále více záleží na upraveném vzhledu rukou a P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty.

 

Důležitá informace:

Po domluvě můžete na P-Shine a ostatní manikérské ošetření uplatnit také slevu od VZP, která se běžně vztahuje  na všechny druhy masáží.

 

Ceník P - Shine.

 

Suchá manikúra 190,-
Manikúra  P - Shine 210,-


Zpět

DRA-GO DESIGN Copyright © 2007 - 2018