Aktuálně

Od 1. únoru probíhá dvouměsíční Lymfodrenážní AKCE     1x Lymfoven 45 min. 290,- 10x Lymfoven 45 min. 2900,- 1x Lymfoven permanentka 2320,-     Více ...

  Vážení zákazníci, máte možnost si zakoupit.   Více ...

Slevy pro dárce krve VZP.   Dárci krve, kteří jsou pojištěni u VZP mají po předložení průkazu pojištěnce, zde ve studiu nárok na vrácení částky 1000 Kč,- od VZP pojišťovny. ...
Více ...
Lymfoven

Lymfoven
Otevírací doba

Pondělí9 - 19
Úterý9 - 19
Středa9 - 19
Čtvrtek9 - 19
Pátek9 - 19
Sobota9 - 14

Tel: 725 501 059

Gelové nehty, nehtová modeláž. V SOUČASNÉ DOBĚ GELOVÉ NEHTY NEPROVÁDÍME - Gelové nehty a ceník. V SOUČASNÉ DOBĚ GELOVÉ NEHTY NEPROVÁDÍME

Gelové nehty, modeláž nehtů.

 

Tuto modeláž lze provádět buď to přímo na vlastní nehty, nebo na takzvané tipy tedy umělé nehty. Dalším službou je tzv. Shellac. Novinka, která se zabývá suchou manikúrou a následným nanášení Gel laku neboli Shellacu.

 

V takovém případě se gel po předchozí desinfekci a úpravě vlastních nehtů v několika vrstvách nanese přímo na připravené nehty a nechá se zatvrdnout pod UV lampou.

 

V případě zájmu o delší, tvarované nehty se používají takzvané ...více "tipy", které se používají při prodlužování Vašich nehtíků.

 

Tyto tipy se po nalepení upraví do požadovaného tvaru - hranaté, oválné, špičaté - a následně se nehet spolu s takto upraveným tipem překryje několika vrstvami gelu pro vytvoření dokonalého povrchu a tvaru.

 

Nehty jsou tak připraveny pro další zdobení a dekorace, možné je ovšem také zvolit pouze bezbarvý lak anebo barevný lak, gel, gellak, Shellac.

 

Gelová modeláž - Francouzká - Francie:

 

Termín Francie se používá pro jednoduchý, ale velice dekorativní jednobarevný proužek na konci nehtů.

 

Tato technika je hojně využívána a oblíbena, protože je kompromisem mezi neozdobenými nehty a nehty s filigránskými vzory a pestrobarevnými ozdobami.

 

Francie nebo li Francouzská nehtová modeláž, francouzské ...více gelové nehty, jsou ideální pro každodenní příležitost, je decentní a přitom elegantní.

 

Na předem připravené nehty, ať už vlastní nehty překryté gelem a nebo nehty upravené použitím tipů se nanese vybraná barva a po zaschnutí se celý nehet překryje další vrstvou.

 

Francii lze provádět lakem nebo gelem, přičemž ochranná vrstva gelu zaručuje delší životnost nehtů.

 

Doplnění nehtů

 

Protože nehty přirozeně dorůstají, je po určité době potřeba obnovit materiál na odrostlém místě a upravit nehet opět do požadované podoby.

 

Nejprve se pilníčkem a nebo speciální bruskou na nehty odstraní stará vrstva gelu a následně se nehet a lůžko ztenš a zpiluje, aby nebyl ze spodu vidět Váš nehet a nanese několik vrstev nového gelu.

 

Následně se Vaše nehty nechají vytvrdnout v UV lampě.

 

Takto doplněné nehty jsou připravené pro další zdobení a úpravy.

 

Ceník nehtové modeláže a gelových nehtů

 

Nová modeláž nehtů včetně zdobení 750,-
Doplnění nehtů včetně zdobení 490,-
Odstranění modeláže nehtů 200,-
1x nový nehet včetně zdobení 75,-
1x nový nehet při doplnění 49,-

 Zpět

DRA-GO DESIGN Copyright © 2007 - 2019