Aktuálně

Vážení zákazníci,   Vzhledem uvolňování provozoven masérských a dalších služeb, jsou pro Vás připraveny veškeré masérské i rehabilitační služby. Rehabilitační masér Jan Toman....
Více ...

Vážení zákazníci,   Máte možnost si zakoupit DÁRKOVÉ POUKAZY, VOUCHERY - BALÍČKY.   Tyto poukazy, vouchery, permanentky - balíčky lze nakoupit dle Vašho uvážení. ...
Více ...

Slevy pro dárce krve VZP.   Dárci krve, kteří jsou pojištěni u VZP mají po předložení průkazu pojištěnce, zde ve studiu nárok na vrácení částky 1500 Kč,- od VZP pojišťovny. ...
Více ...
Lymfoven

Lymfoven
Otevírací doba

Pondělí9 - 19
Úterý9 - 19
Středa9 - 19
Čtvrtek9 - 19
Pátek9 - 19
Sobota9 - 14

Tel: 725 501 059

Lymfodrenáže, ruční lymfomasáže - lymfodrenáže, lymfomasáže, lymfoven přístrojové ošetření proti celulitidě - Lymfodrenáže, lymfomasáže, ceník

Manuální lymfomasáž i přístrojová lymfodrenáž podporují funkci lymfatického - mízního, žilního systému. Působí jako prevence proti celulitidě, zpevňení problémových partií, křečových žil a otoků dolních končetin, tvarování a zeštíhlení postavy, nádorových onemocněních, napomáhá metabolickému systému spalovat nadbytečné tuky v těle a v ...více problémových partií s celulitidou.

 

Lymfodrenáže přístrojové v kombinaci s manuální lymfomasáží, velmi výrazně odstraňují TOXICKÉ LÁTKY A DETOXIKUJÍ ORGANISMUS a napomáhají zdraví prospěšnému bezproblémovému proudění lymfatického systému. Také odstraňují  celulitidu, vyhlazlazují pokožkožku. KLIK ZDE!

 

Odstaňují pocit těžkých nohou i ...více natékání tedy otoky.

 

Lymfatické drenáže odstraňují ...více lymfedem.

 

Lymfedém je porucha lymfatického systému, tato disfunkce je obvykle chronického charekteru, proto je velmi důležité navštěvovat jak manuální tak i přístrojovou lymfodrenáž. Významnou měrou se podílí...Více na odtoku toxických látek takzvaně tejpování lymfatického systému. ...Více Tejpování hlezna otoku kotníku Více...

 

Přístrojové i ruční lymfodrenáže, lymfomasáže jsou velmi vhodné jako preventivní terapie u lidí vystavených dlouhému stání či sezení v kanceláři a zaměstnanců v obchodě, v dopravě atd.

 

Výborné výsledky jsou po porodu (po ukončení kojení) maminkám, které kojí se lymfodrenáže nedoporučují. Zpevněuje se  břišní stěna, ...více proti celulitidě, vhodné při cvičení.

 

Účinnost je možné také doplnit zábaly na podporu formování postavy s lymfatickým systémem, např. skořicové zábaly, nebo zábaly - bandážemi beauty wraps embelissants proti celulitidě.

 

...více Výhody a nevýhody lymfodrenáží

 

...více Lymfodrenáže zkušenosti

 

Indikace při lymfodrenážní terapii

- Vrozená postižení mízního systému.

- Postižení mízního systému vlivem úrazu, operace, zánětu a ozáření.

- Výrazné zlepšení vzhledu, tvarování a formování postavy.

- Celulitida - pomerančová kůže, (lipohypertrofie) zpevnění problémových partií těla.

- Mnohonásobně je pokožka hladší, pevnější, pružnější, sametovější.

- Urychlení proudění metabolismu.

- Odtok škodlivých látek - toxinů z těla.

- Znovu dochází k aktivaci metabolismu, lymfatických cest a spalování tuků.

- Zeštíhlení postavy v centimetrech, odstranění odumřelých buněk.

- Odstranění pocitu těžkých nohou, rehabilitace sportovců.

- Lymfodrenáže, lymfatické masáže,lymfoven je vhodný ke cvičení.

- Otoky způsobené trombozou.

- Působí jako prevence proti křečovám žilám.

- Terapie bércových vředů.

- Revmatické otoky kloubů.

 

Kontraindikace

- Srdeční dekompenzace.

- Jaterní cyrhoza

- Otoky způsobené onemocněním srdce, jater, ledvin

- Akutní virové nebo bakteriální onemocnění

- Akutní žilní onemocnění.

- Otoky způsobené hypoproteinu.

- Zhoubné nádory.

- Akutní kožní záněty.

- Nejasné břišní obtíže, spastická zácpa.

 

Odbornou lymfodrenáž, touto metodou provádíme ve Slaném jako jedinní!

 

Lymfoven - je přístroj na sekvenční tlakovou lymfomasáž, lymfodrenáž končetin, přístroj, který pracuje na principu lymfatické masáže, lymfodrenáže. Tento velmi uspěšný lymfodrenážní přístroj lymfoven na ...více lymfodrenážní masáž se používá v mnohých sanatoriích čí institutech, lázních.

 

Přístroj se skládá z vlastního přístroje a drenážních návleků na horní nebo dolní končetiny. Návleky jsou vícekomorové, aby umožnily intermitentní lymfodrenáž končetin. Princip činností spočívá v postupnm nafukování jednotlivých komor drenážního návleku dle zadaného programu nebo čipovách karet. Drenážní návleky jsou zhotoveny z omyvatelného materiálu a opatřeny suchými zipy, návleky se pravidelně desinfikují.

 

Co budete při tomto ošetření cítit?

Ucítíte lehký příjemný tlak, jak se budou postupně nafukovat vzduchové komory v nohavicích přístroje. Uvolníte se, zrelaxujete a po masáži se budete cítit odpočatí s novým přílivem energie. Samotná masáž trvá  45 minut.

Z hygienických důvodů je třeba, aby si zákazník přinesl legíny či lehké tepláky na převléknutí.

Už první masáž má výborné účinky na stav lymfatického systému. Čistí Váš organismus, napomáhá metabolismu a tím napomáhá hubnutí a odstranění celulitidy. Také se zlepšuje stav Vaší pokožky (je lépe prokrvená a vyhlazená). Vaše nohy budou po masáži lehoučké, dobře prokrvené a bez otoků.

 

 

Ceník přístrojových a ručních - manuálních lymfodrenáží, lymfomasáží

 

1x Přístrojová lymfodrenáž - lymfomasáž Lymfoven 330,-
10x Přístrojová lymfodrenáž - lymfomasáž Lymfoven 3300,-
1x Běžná cena permanentky  - Přístrojová lymfodrenáž Lymfoven 2970,- 

1x Manuální - ruční lymfomasáž

430,-

10x Manuální - ruční lymfodrenáž 4300,-
1x Permanentka Manuální - ruční lymfomasáž, lymfodrenáž minimální kůry 10 procedur 3870,-
1x Manulní - ruční lymfodrenáž 60 Min 990,-
1x Manuální lymfodrenáž oličeje + Krk + Dekold 30 Min. 490,-

 

Důlezité : Nutností na přístrojovou lymfodrenáž je, si přinést sebou legíny, nebo tenké tepláky, ponožky, triko či mikinu, to z hygienických důvodů.

 

POZOR!!!

Přístrojovou lymfodrenáž, smí provádět pouze speciálně školený personál s certifikátem k provozování a obsluze přístroje určené k lymfatické lymfodrenáži, lymfomasáži. Dále pak musí personál, zákazníkovi a kontrole na požádání předložit prohlášení o shodě, pověření Ministerstva zdravotnictví VZV- 500 - 16. 10. 2003/ 29025/03.

Tedy, tento přístroj, nesmí být obsluhován: kosmetičkou, kadeřnicí, pedikérkou, manikérkou pouze MASÉREM s CERTIFIKACÍ přístroje  MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ.


Dále pak k provozování přístrojových lymfodrenáží - lymfatických masáží, zákon jasně stanovuje jaký přístroj smí být umístněn a používán na provozovnách, lázních či dalších zařízeních, která smí tento přístroj pro lymfatickou drenáž používat. Tento přístroj se nazývá Lymfoven 14 k, 24 k.


Lymfoven 14 k, 24 k, k provozování živnosti musí splňovat posouzení shody MZ a českou normu.

- ČSN EN 60601 - 1:94+A1, A11, A12 : 95+A2, A13 : 97.

- ČSN EN 60601 - 1 - 2 : 03.

 

Dále evropskou normou.

- EN 60601 - 1 : 88 including amendments.

- EN 60601 - 1 - 2 : including amendments.

Podle nařízení vlády ČR, ve znění pozdějších předpisů (NV) podle zák. č. 22/ 1997 Sb. NV 17/ 2003 Sb., NV 18/ 2003 Sb..v platném znění.  Vydané certifikáty EZÚ č. 1041207


Bez těchto povolení nelze Lymfoveny v žádné provozovně či jiném zařízení používat.


Každý zákazník by se měl pečlivě přesvědčit, alespoň dotazem a popř. požádat maséra k nahlédnutí těchto předpisů a dokumentů.


Vše je publikováno v zájmu zdraví a informovanosti všech zákazníků našeho studia.


Zpět

DRA-GO DESIGN Copyright © 2007 - 2021