Aktuálně

Vážení zákazníci,   Vzhledem uvolňování provozoven masérských a dalších služeb, jsou pro Vás připraveny veškeré masérské i rehabilitační služby. Rehabilitační masér Jan Toman....
Více ...

Vážení zákazníci,   Máte možnost si zakoupit DÁRKOVÉ POUKAZY, VOUCHERY - BALÍČKY.   Tyto poukazy, vouchery, permanentky - balíčky lze nakoupit dle Vašho uvážení. ...
Více ...

Slevy pro dárce krve VZP.   Dárci krve, kteří jsou pojištěni u VZP mají po předložení průkazu pojištěnce, zde ve studiu nárok na vrácení částky 1500 Kč,- od VZP pojišťovny. ...
Více ...
Lymfoven

Lymfoven
Otevírací doba

Pondělí9 - 19
Úterý9 - 19
Středa9 - 19
Čtvrtek9 - 19
Pátek9 - 19
Sobota9 - 14

Tel: 725 501 059

Jan Toman Klasické zdravotní masáže, odblokování páteře, , čínské tlakové masáže - akupresura, kineziotaping - tejpování, léčebná rehabilitace, fyzioterapie, sportovní masáže, aromaterapie, relaxační masáže, medové masáže detoxikační - Aroma masáže, aromaterapie, ceník

 

Termín aromaterapie byl poprvé použit francouzským chemikem Reném Mauricem Gattefossem, který se snažil pomoci vojákům bojujícím v první světové válce na počátku minulého století.

 

Jako první zjistil, že vonné silice dokáží daleko rychleji detoxikovat tělo a urychlit odstraňování škodlivých látek než chemická antiseptika.

 

Vyhledávejte radost s aromaterapií posílíte si tím tělo i ducha. K tomu Vám mohou pomoci právě esenciální a éterické oleje jako nejsilnější léčivé látky v rostlinné říši.

 

...více Aroma masáže - Aromaterapie je vysoce relaxační procedura, která Vám přinese hledané uvolnění od následků stresu a dlouhodobého pracovního zatížení i řešení jejich obtíží přírodní cestou.

 

Aromaterpeutická masáž je tedy ...více aromaterapie, při které masírující hýčká a provoní každý kousek Vašeho těla. Můžete si tak vychutnat prožitek z masáže, užít si kombinaci blahodárného dotyku, příjemné vůně v příjemném prostředí, dokonale se fyzicky a psychicky uvolnit.

 

Aroma masáže jsou jedna z nejstarších masážních technik na světě, které využívají síli přírody.

 

Správně zvolené éterické oleje jsou silné a učinné přírodní prostředky, které působí léčebně při fyzických obtížích, příznivě ovlivňují psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce.

Prostřednictvím oběhového systému se vůně dokáží dopravit ke všem orgánům ve Vašem těle.

Tento proces trvá od 30 minut po 12 - 14 hodin. Každý orgán využije vlastnosti silice dle své potřeby a zbytek vyloučí.

 

Pro ověření si nejlépe můžete tuto skutečnost vyzkoušet například na česneku, kdy rozetřete česnek a jeho tekutou část potřete na chodidle nohy.

Po několika hodnách si můžete být jisti že česnek ucítíte ze svých úst pokud si vydechnete do dlaně a přivoníte.

 

Aromaterapie spouští samoléčebný proces organismu. Pomáhají dodat energii a vitalitu.

 

 

Doporučení: Aroma masáže se obvykle provádí jako celková masáž těla.

 

 

Formy aplikace

 

- Msaáže

- Inhalace

- Masky

- Krémy

- Obklady

- Zábaly

- Koupele

- Rozprašování

 

 

Ceník aroma masáží - aromaterapie

 

Aromaterapeutická masáž, esenciálními oleji, celková masáž 60 min. 890,-

 

Aromaterapeutická masáž, 7dmi esenciálními oleji, celková masáž včetně obličeje a dekoltu 90 min.

 

1335,-


Zpět

DRA-GO DESIGN Copyright © 2007 - 2021