Aktuálně

LETNÍ PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽNÍ AKCE       Vážení zákazníci.   Lymfoven Vám pomůže od bolestí nohou, detoxikujte svůj organismus, vyhladí nevzhlednou p...
Více ...

Vážení zákazníci, máte možnost si zakoupit Dárkové poukázky, jak pro své blízké, tak i například jako benefitní odměnu pro své zaměstnance.   Dále je možnost pořídit permanentky ( m...
Více ...

Slevy pro dárce krve VZP.   Dárci krve, kteří jsou pojištěni u VZP mají po předložení průkazu pojištěnce, zde ve studiu nárok na vrácení částky 1000 Kč,- od VZP pojišťovny. ...
Více ...
Lymfoven

Lymfoven
Otevírací doba

Pondělí9 - 19
Úterý9 - 19
Středa9 - 19
Čtvrtek9 - 19
Pátek9 - 19
Sobota9 - 14

Tel: 725 501 059

Klasické zdravotní masáže, odblokování páteře, , čínské tlakové masáže -akupresura, léčebná rehabilitace, fyzioterapie, sportovní masáže, aromaterapie, relaxační masáže, Hot Stones - lávové kameny, medové masáže detoxikační - Aroma masáže, aromaterapie, ceník

 

Termín aromaterapie byl poprvé použit francouzským chemikem Reném Mauricem Gattefossem, který se snažil pomoci vojákům bojujícím v první světové válce na počátku minulého století.

 

Jako první zjistil, že vonné silice dokáží daleko rychleji detoxikovat tělo a urychlit odstraňování škodlivých látek než chemická antiseptika.

 

Vyhledávejte radost s aromaterapií posílíte si tím tělo i ducha. K tomu Vám mohou pomoci právě esenciální a éterické oleje jako nejsilnější léčivé látky v rostlinné říši.

 

...více Aroma masáže - Aromaterapie je vysoce relaxační procedura, která Vám přinese hledané uvolnění od následků stresu a dlouhodobého pracovního zatížení i řešení jejich obtíží přírodní cestou.

 

Aromaterpeutická masáž je tedy ...více aromaterapie, při které masírující hýčká a provoní každý kousek Vašeho těla. Můžete si tak vychutnat prožitek z masáže, užít si kombinaci blahodárného dotyku, příjemné vůně v příjemném prostředí, dokonale se fyzicky a psychicky uvolnit.

 

Aroma masáže jsou jedna z nejstarších masážních technik na světě, které využívají síli přírody.

 

Správně zvolené éterické oleje jsou silné a učinné přírodní prostředky, které působí léčebně při fyzických obtížích, příznivě ovlivňují psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce.

Prostřednictvím oběhového systému se vůně dokáží dopravit ke všem orgánům ve Vašem těle.

Tento proces trvá od 30 minut po 12 - 14 hodin. Každý orgán využije vlastnosti silice dle své potřeby a zbytek vyloučí.

 

Pro ověření si nejlépe můžete tuto skutečnost vyzkoušet například na česneku, kdy rozetřete česnek a jeho tekutou část potřete na chodidle nohy.

Po několika hodnách si můžete být jisti že česnek ucítíte ze svých úst pokud si vydechnete do dlaně a přivoníte.

 

Aromaterapie spouští samoléčebný proces organismu. Pomáhají dodat energii a vitalitu.

 

 

Doporučení: Aroma masáže se obvykle provádí jako celková masáž těla.

 

 

Formy aplikace

 

- Msaáže

- Inhalace

- Masky

- Krémy

- Obklady

- Zábaly

- Koupele

- Rozprašování

 

 

Ceník aroma masáží - aromaterapie

 

Aromaterapeutická masáž, esenciálními oleji, celková masáž 60 min. 650,-

 

Aromaterapeutická masáž, esenciálními oleji, celková masáž včetně obličeje a dekoltu 90 min.

 

990,-


Zpět

DRA-GO DESIGN Copyright © 2007 - 2018