Aktuálně

Od 1. únoru probíhá dvouměsíční Lymfodrenážní AKCE     1x Lymfoven 45 min. 290,- 10x Lymfoven 45 min. 2900,- 1x Lymfoven permanentka 2320,-     Více ...

  Vážení zákazníci, máte možnost si zakoupit.   Více ...

Slevy pro dárce krve VZP.   Dárci krve, kteří jsou pojištěni u VZP mají po předložení průkazu pojištěnce, zde ve studiu nárok na vrácení částky 1000 Kč,- od VZP pojišťovny. ...
Více ...
Lymfoven

Lymfoven
Otevírací doba

Pondělí9 - 19
Úterý9 - 19
Středa9 - 19
Čtvrtek9 - 19
Pátek9 - 19
Sobota9 - 14

Tel: 725 501 059

Kosmetika - SynCare, Chris Farrell, Larens Kolagen . V SOUČASNÉ DOBĚ KOSMETIKU NEPROVÁDÍME - Kosmetika: AHA peeling - ovocené kyseliny, ceník

AHA peeling (GlycoHYAL, Enzymový peeling, Light AHA).

 

Společnoct SynCare je první českou profesionální kosmetikou, která vyrábí speciální kosmetiku pro peeling pleti s ovocnou kyselinou glykolovou doplněnou o kyselinu hyaluronovou - přípravky řady GlycoHYAL.

 

Upozornění: PŘÍPRAVKY AHA ovocných kyselin GlycoHYAL

jsou prodejné a smí je provádět: Kosmetičky,  lékaři a zdravotní personál s oprávněním dle zákona č. 455/1991 Sb. v pozdějších znění, absolventi magisterských zdravotnických oborů lékařských fakult.

 

Historie ovocného peelingu kyselin AHA.

 

Peeling je velmi starou v pravdě historickou metodou péče o pleť.

Základy pro tuto metodu položili před více jak 5000 lety Egypťané, kteří používali pro zjemnění pleti kyselé ovocné šťávy nebo kyselinu mléčnou - látky všeobecně v Egyptě rozšířené.

 

V 80-tých letech 19 století začali lékaři používat pro speciální kosmetické ošetření kyselinu salicylovou, resorciol, fenol a trichloroctovou kyselinu. Roku 1903 byl poprvé použit fenol pro ošetření trudovité pleti po akné.

Průkopníkem AHA peelingu je Američan Antoinette la Gasse, který jej využíval v Los Angeles ve 30-tých a 40-tých letech minulého století.

První použil peeling pro odstranění vrásek na principu již zmiňovaného fenolu.

Postupně se AHA peeling rozdělil do kategorií hlubokého peelingu a tzv. povrchového (light) peelingu.

Technika povrchového peelingu byla rozpracována ve 30-tých letech v Evropě. Oba typy peelingu byly využívány téměř výhradně při medicínsko - estetických zákrocích.

Příkladem je např. Jessnerův peeling, který vznikl modifikací původního resorcinolového peelingu a je dodnes využíván v lékařské kosmetice.

Počátek 80-tých let minulého století je ve znamení ovocných kyselin AHA.

Tím se zpřístupňuje peeling rovněž pro specializované kosmetické salony a profesionální centra krásy.

I když byl v historii častokrát zatracován a znovu vzkříšen, zůstává nesporným faktem, že patří k nejstarším a nejkvalitnějším metodám intenzivní péče o pleť, která je na pomezí klasické MEDICÍNY a KOSMETIKY.

 

Kdo smí AHA peeling provádět:

Povrchový AHA peeling: KOSMETIČKA, LÉKAŘ.

Středně hluboký AHA peeling: SPECIALIZOVANÝ LÉKAŘ.

Hluboký AHA peeling: SPECIALIZOVANÝ LÉKAŘ DERMOCHIRURG.

 

Princip působení chemického AHA ovocného peelingu.


Chemický peeling se nanáší na povrch pleti dle typu do různé úrovně hloubky. Postupně látky, které se nanášejí na pleť, napomáhají, aby k určitým místům putovaly imunitní buňky.

Může se to zdát zprvu nepochopitelné, ale tajemství chemického AHA peelingu, který obnovuje a omlazuje pleť spočívá na vysvětlitelných fyzologických základech.

Specializované bílé krvinky (lymfocyty, granulocyty a makrofágy) vnikají do poškozené tkáně.

Následně pak vznikají nové kožní buňky a ty pleť omlazují a dodávají pleti svěžest a omlazení.

 

S ovocným AHA peelingem máme již velmi dobré zkušenosti a spokojené zákaznice i zákazníky, kteří podstoupili toto omlazující ošetření. Na mnoha

... více diskuzních fórech se můžete dočíst o omlazujících účincích ovocných AHA kyselin

 

Pokud se rozhodnete podstoupit tuto kúru je v první řadě důležitá osobní konzultace s kosmetičkou v našem studiu, která Vám ochotně a ráda vysvětlí postup a účinky ovocného AHA peelingu.

 

POZOR: Kúra AHA peelingu se smí provádět v období září až duben popřípadě pokud nejsou příliš velké teploty. Maximálně do 25 stupňů nad nulou. Nelze v jedné kúře aplikovat AHA peeling, 5 nebo 6x. Zákazník si vždy dochází jednou za 14 dnů na jedno ošetření tudíž, 1 kúra = 4x ošetření!

 

Ceník AHA pelling

4x Ošetření = Celková kúra 3800,-

K tomuto ošetření AHA dostane každý zákazník domácí kosmetiku, tedy profesionální řadu AHA v hodnotě 1600,-

 

Poznámka: před každým započatým ošetřením předchází konzultace s kosmetičkou.

 

Důležitá informace:

Po domluvě a předložení průkazu pojištěnce VZP můžete na všechna kosmetická ošetření uplatnit také slevu od VZP, která se běžně vztahuje  na všechny druhy masáží.

 

 


banner syncare

Zpět

DRA-GO DESIGN Copyright © 2007 - 2019