Aktuálně

Vážení zákazníci,   Vzhledem uvolňování provozoven masérských a dalších služeb, jsou pro Vás připraveny veškeré masérské i rehabilitační služby. Rehabilitační masér Jan Toman....
Více ...

Vážení zákazníci,   Máte možnost si zakoupit DÁRKOVÉ POUKAZY, VOUCHERY - BALÍČKY.   Tyto poukazy, vouchery, permanentky - balíčky lze nakoupit dle Vašho uvážení. ...
Více ...

Slevy pro dárce krve VZP.   Dárci krve, kteří jsou pojištěni u VZP mají po předložení průkazu pojištěnce, zde ve studiu nárok na vrácení částky 1500 Kč,- od VZP pojišťovny. ...
Více ...
Lymfoven

Lymfoven
Otevírací doba

Pondělí9 - 19
Úterý9 - 19
Středa9 - 19
Čtvrtek9 - 19
Pátek9 - 19
Sobota9 - 14

Tel: 725 501 059

Jan Toman Klasické zdravotní masáže, odblokování páteře, , čínské tlakové masáže - akupresura, kineziotaping - tejpování, léčebná rehabilitace, fyzioterapie, sportovní masáže, aromaterapie, relaxační masáže, medové masáže detoxikační - Léčebná rehabilitace, kineziotaping - tejpování, fyzioterapie a ceník

 

Pod pojmem rehabilitace a fyzioterapie se chápe péče o pacienta, zákazníka, která následuje po akutní péči, kdy je pacient z hlediska medicíny ve stabilizovaném stavu a další operační zákroky či jiné výrazné zásahy do organismu již nejsou zapotřebí.

Nicméně organizmus pacienta se stále vzpamatovává z posttraumatického šoku a běžné funkce těla nefungují, jak je obvyklé.

Rehabilitace a fyzioterapie se nezaměřuje jen na pohybové ústrojí u pacientů s posttraumatickým onemocněním, ale fyzioterapie je vhodná pro pacienty s běžnými problémy.

Mnoho lidí, kteří často sedí u počítače, mají problémy s páteří a trpí bolestí. Je jedno jestli se jedná o problémy v krční, hrudní nebo bederní části páteře. Společným jmenovatelem všech těchto bolestí je fakt, že ačkoliv se dají tyto bolesti analgeticky na čas pouze potlačit, ale vyléčit se v žádném případě nedají.

Naše tělo zvyšuje toleranci vůči těmto nezdravým prostzředkům a postupně jsme nuceni neustále zvyšovat dávky analgetik, které působí destruktivně na naše játra, ledviny i celé zažívací ústrojí a další tělesné orgány.

 

Naše zdravotní rehabilitace, fyzioterapie zahrnuje současně řadu léčebných praktik, které naše fyzioterapeutka využívá.

Zjednodušeně řečeno, naše fyzioterapie je vedena vždy idividuálně za dohledu a s jednotlivým přístupem k pacientovi.

Nejedná se pouze o ukázky cviků na doma jak se kolikrát děje ve státních zdravotních zařízeních, či v nemalé míře i u rehabilitací soukromých, které jistě všichni dobře znáte.

Úkolem fyzioterapeuta je s Vámi na každé návštěvě cvičit a rehabilitovat osobně!!

Kromě rehabilitace, reflexní terapie, akupresury či měkých technik fyzioterapeuta, se zabýváme a rádi poskytneme radu, která Vám dopomůže k tomu, aby jsme společně odstranili Vaše problémy s pohybovým aparátem.

 

Na závěr si povíme pár následujících kroků, které Vás obeznámí s postupem fyzioterapeutky v našem studiu.

Při první návětěvě budete vyšetřeni paní fyzioterapeutkou a seznámeni s výsledkem prvního vyšetření.

Následně Vám bude při konzultaci zděleno, kde spočívá Váš problém a jak se dáspolečně řešit a jak dlouho by jste měli docházet na fyzioterapie či masáže, nebo zda je vhodné zvolit kombinaci masáží a fyzioterapie.

Obvykle terapie trvá 3 - 6 týdnů. Záleží na zatížení pohybového aparátu a velikosti daného problému.

 

Řešení je přitom velmi jednoduché, navštivte v našem studiu paní fyzioterapeutku.

 

Ceník zdravotní fyzioterapie a rehabilitace.

 

Individuální cvičení s pacientem fyzioterapie - rehabilitace

 

390,- 30 min.

 

Fyzioterapeutické cvičení na míčích

 

390,- 30 min.

 

Kineziotejping - tejpování za pomocí speciálních pružných lepících pásků odpovídajícím tělu, např. krku, stehen, zad, kolen ...

 

100,- minimálně a náročnosti výkonu.

 

Reflexní terapie plosek nohou

 

390,- 30 min.

 

Individuální cvičení s pacientem fyzioterapie - rehabilitace

 

780,- 60 min.Zpět

DRA-GO DESIGN Copyright © 2007 - 2021