Aktuálně

LETNÍ PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽNÍ AKCE       Vážení zákazníci.   Lymfoven Vám pomůže od bolestí nohou, detoxikujte svůj organismus, vyhladí nevzhlednou p...
Více ...

Vážení zákazníci, máte možnost si zakoupit Dárkové poukázky, jak pro své blízké, tak i například jako benefitní odměnu pro své zaměstnance.   Dále je možnost pořídit permanentky ( m...
Více ...

Slevy pro dárce krve VZP.   Dárci krve, kteří jsou pojištěni u VZP mají po předložení průkazu pojištěnce, zde ve studiu nárok na vrácení částky 1000 Kč,- od VZP pojišťovny. ...
Více ...
Lymfoven

Lymfoven
Otevírací doba

Pondělí9 - 19
Úterý9 - 19
Středa9 - 19
Čtvrtek9 - 19
Pátek9 - 19
Sobota9 - 14

Tel: 725 501 059

Klasické zdravotní masáže, odblokování páteře, , čínské tlakové masáže -akupresura, léčebná rehabilitace, fyzioterapie, sportovní masáže, aromaterapie, relaxační masáže, Hot Stones - lávové kameny, medové masáže detoxikační - Léčebná rehabilitace, fyzioterapie a ceník

 

Pod pojmem rehabilitace a fyzioterapie se chápe péče o pacienta, zákazníka, která následuje po akutní péči, kdy je pacient z hlediska medicíny ve stabilizovaném stavu a další operační zákroky či jiné výrazné zásahy do organismu již nejsou zapotřebí.

Nicméně organizmus pacienta se stále vzpamatovává z posttraumatického šoku a běžné funkce těla nefungují, jak je obvyklé.

Rehabilitace a fyzioterapie se nezaměřuje jen na pohybové ústrojí u pacientů s posttraumatickým onemocněním, ale fyzioterapie je vhodná pro pacienty s běžnými problémy.

Mnoho lidí, kteří často sedí u počítače, mají problémy s páteří a trpí bolestí. Je jedno jestli se jedná o problémy v krční, hrudní nebo bederní části páteře. Společným jmenovatelem všech těchto bolestí je fakt, že ačkoliv se dají tyto bolesti analgeticky na čas pouze potlačit, ale vyléčit se v žádném případě nedají.

Naše tělo zvyšuje toleranci vůči těmto nezdravým prostzředkům a postupně jsme nuceni neustále zvyšovat dávky analgetik, které působí destruktivně na naše játra, ledviny i celé zažívací ústrojí a další tělesné orgány.

 

Naše zdravotní rehabilitace, fyzioterapie zahrnuje současně řadu léčebných praktik, které naše fyzioterapeutka využívá.

Zjednodušeně řečeno, naše fyzioterapie je vedena vždy idividuálně za dohledu a s jednotlivým přístupem k pacientovi.

Nejedná se pouze o ukázky cviků na doma jak se kolikrát děje ve státních zdravotních zařízeních, či v nemalé míře i u rehabilitací soukromých, které jistě všichni dobře znáte.

Úkolem fyzioterapeuta je s Vámi na každé návštěvě cvičit a rehabilitovat osobně!!

Kromě rehabilitace, reflexní terapie, akupresury či měkých technik fyzioterapeuta, se zabýváme a rádi poskytneme radu, která Vám dopomůže k tomu, aby jsme společně odstranili Vaše problémy s pohybovým aparátem.

 

Na závěr si povíme pár následujících kroků, které Vás obeznámí s postupem fyzioterapeutky v našem studiu.

Při první návětěvě budete vyšetřeni paní fyzioterapeutkou a seznámeni s výsledkem prvního vyšetření.

Následně Vám bude při konzultaci zděleno, kde spočívá Váš problém a jak se dáspolečně řešit a jak dlouho by jste měli docházet na fyzioterapie či masáže, nebo zda je vhodné zvolit kombinaci masáží a fyzioterapie.

Obvykle terapie trvá 3 - 6 týdnů. Záleží na zatížení pohybového aparátu a velikosti daného problému.

 

Řešení je přitom velmi jednoduché, navštivte v našem studiu paní fyzioterapeutku.

 

Ceník zdravotní fyzioterapie a rehabilitace.

 

Individuální cvičení s pacientem fyzioterapie - rehabilitace

 

390,- 30 min.

 

Fyzioterapeutické cvičení na míčích

 

290,- 30 min.

 

Kineziotejping - tejpování za pomocí speciálních pružných lepících pásků odpovídajícím tělu, např. krku, stehen, zad, kolen ...

 

100,- minimálně a náročnosti výkonu.

 

Reflexní terapie plosek nohou

 

390,- 30 min.

 

Individuální cvičení s pacientem fyzioterapie - rehabilitace

 

780,- 60 min.Zpět

DRA-GO DESIGN Copyright © 2007 - 2018