Služby

motiv-14

Klasická zdravotní masáž

Pomocí této klasické zdravotní masáže se uvolňuje masírované svalstvo, masáž tak povzbuzuje krevní oběh, a tím se obohacuje krev a svalstvo kyslíkem. Jejím blahodárným působením se zlepšuje výživa buněk a zvyšuje se elasticita svalstva!!!

Sportovní a rekondiční masáže

Sportovní masáž tvoří neopomenutelnou součást přípravy amatérských i vrcholových sportovců, kteří chtějí opakovaně podávat špičkové sportovní výkony. Lze podotknout, že sportovní a rekondiční masáže jsou i pro širokou veřejnost, která ve svém volném čase podává jaký koliv sportovní výkon.

Relaxační masáže

Relaxační masáže slouží k osvěžení a k rychlejšímu odstranění únavy, k uvolnění svalového a psychického napětí, navození rovnováhy v oblasti vegetativního nervového systému. Její další význam je především preventivní, přispívají k lepší regeneraci svalového tonusu, brání zkracování svalů a zvyšují jejich elasticitu.

Léčebná rehabilitace, kineziotaping – tejpování, fyzioterapie

Pod pojmem rehabilitace a fyzioterapie se chápe péče o pacienta, zákazníka, která následuje po akutní péči, kdy je pacient z hlediska medicíny ve stabilizovaném stavu a další operační zákroky či jiné výrazné zásahy do organismu již nejsou zapotřebí. Nicméně organizmus pacienta se stále vzpamatovává z posttraumatického šoku a běžné funkce těla nefungují, jak je obvyklé.

Aroma masáže, aromaterapie

Termín aromaterapie byl poprvé použit francouzským chemikem Reném Mauricem Gattefossem, který se snažil pomoci vojákům bojujícím v první světové válce na počátku minulého století. Jako první zjistil, že vonné silice dokáží daleko rychleji detoxikovat tělo a urychlit odstraňování škodlivých látek než chemická antiseptika.

Čínské tlakové masáže (akupresura) reflexní terapie

Čínské reflexní masáže využívají tlakové, reflexní body na těle, které prominují do jednotlivých svalů a vnitřních orgánů. Při Čínské tlakové masáži se mechanicky působí na výrazně bolestivé zóny lidského těla, které doprovází onemocnění vnitřních orgánů.

Lymfodrenáže, lymfomasáže

Manuální lymfomasáž – lymfodrenáž, i přístrojová lymfomasáž a lymfodrenáž podporují funkci lymfatického, mízního systému i žilního systému. Působí jako prevence proti křečovým žilám a otokům dolních končetin, celulitidě, zpevňení problémových partií, tvarování a zeštíhlení postavy, napomáhá metabolickému systému spalovat nadbytečné tuky v těle a v problémových partií s celulitidou.

Bandáže proti celulitidě Thalasso, formování postavy

Thalasso Thermo Active Beauty warps bandage. Chcete se zbavit celulitidy, a zhubnout, účině detoxikovat své tělo, získat mnohem pevnejší problematické partie těla, získat na zpět pružnou a pevnou pokožku? Čeká Vás zvláštní příležitost jako svatba, dovolená nebo nějaká zvláštní příležitost?

Čokoládová masáž

Čokoládové masáž – ošetření Tato procedůra je velmi relaxační s odpočinkovým charakterem. Výrazně zpomaluje starnutí kůže, jelikož čokoláda obsahuje velké množství enzymů, které potlačují, tento běžný charakter běžného lidského života. Další účinná látka TEOBROMIN působí na uvolnění CÉV a tím dochází ke snížení KREVNÍHO TLAKU.

Dárkové poukazy, vouchery, balíčky i benefity pro firmy, FKSP

Vážení zákazníci, v našem Masérském relaxačním studiu si lze zakoupit: Benefity pro zaměstnance FKSP, lze i na fakturu bankovním převodem po telefonické domluvě.

Masérské relaxační studio Jan Toman

Kynského 125/22
Slaný
274 01

Klasické zdravotní masáže
Aromaterapie a aroma masáže
Relaxační masáže a procedury
Lymfodrenáže, lymfomasáže
Zábaly těla a formování postavy s detoxikací
Procedury proti celulitidě
Dárkové poukazy a benefity pro podniky

Kontakty

Pracovní doba:
Po: 9:00 - 22:00
Út: 9:00 - 22:00
St: 9:00 - 22:00
Čt: 9:00 - 17:00

Tel.: +420 604 710 900 (Studio)
Tel.: +420 736 163 009 (Osobní)

Email: jantoman@masazeslany.cz

Rychlá navigace